Aktuality

Všechna naše štěňátka jsou zadaná a brzy půjdou do svých nových rodin. 

Další vrh zatím neplánujeme.

Pokud máte zájem o štěňátko kooikerhondje, sledujte plánované vrhy na stránkách www.kooikerhondje.info5.11.2020 Březost potvrzena !!! 


Dne 6.8.2020

Z DŮVODU PŘÍLIŠ DLOUHÉHO ČEKATELSKÉHO SEZNAMU DALŠÍ REZERVACE NA ŠTĚŇÁTKA Z ŘÍJNOVÉHO SPOJENÍ NEPŘIJÍMÁME.  MRZÍ NÁS TO A PŘEJEME PŘÍPADNÝM ZÁJEMCŮM, ABY ŠTĚŇÁTKO SEHNALI BRZY NĚKDE JINDE. KOOIKŘI ZA TO SHÁNĚNÍ A ČEKÁNÍ STOJÍ. 

DALŠÍ VRH PLÁNUJEME NA LÉTO 2021, ALE NA TENTO VRH JEŠTĚ ZÁZNAMY NEPŘIJÍMÁME. DÁME VČAS VĚDĚT, AŽ TO BUDE AKTUÁLNÍ. 


Dne 15.5.2020

Pro zájemce o štěňátko z naší chovatelské stanice: 

V říjnu 2020 plánujeme krytí naší Medynky. Štěňátka bychom tedy mohli mít k odběru koncem února 2021. Do té doby ještě zbývá mnoho času a nemůžeme zaručit, že štěňátka opravdu budou. Pokud i tak máte zájem o rezervaci a nevadí Vám tak dlouhé čekání, můžete nám napsat email s pár řádky o sobě, o tom, co plánujete s pejskem dělat, kdo by se o něj staral a zda máte zájem spíše o fenku nebo psa. 

Medyna je povahově naprosto úžasná fenka. Vůbec nepotřebuje vodítko, k lovu se nikdy nenechala strhnout ani jiným psem (nebo naší druhou fenečkou), je velmi přátelská i k cizím lidem. Pejsek, který by ji měl krýt je dle mých informací podobný. Bližší info zveřejníme až budeme mít doporučení ke krytí. Info zveřejníme zde, na našem fb a na stránkách kooikerhondje.info.