Vrh D

V noci na 9.5. se u nás narodil vrh D. Maminkou je naše Camina a tatínek je Brent z Holandska - viz info níže. 

Narodilo se 6 psů a 2 feny. Někteří pejsci jsou ještě volní, takže je možno je rezervovat.

V případě zájmu se ozvěte mailem nebo telefonicky. 

Na začátku května očekáváme štěňátka od naší Caminky a úžasného Bowieho (Brent) z Holandska. Vyprávění o krytí si můžete přečíst v blogu. 

Samozřejmě netušíme, kolik štěňátek se narodí, ale na pejsky ještě přijímáme zájemce. Pokud chcete, můžete nám na e-mail napsat něco bližšího o Vás, o Vašich zkušenostech se psy atd... Stejně tak se klidně můžete ptát na cokoliv nás.  

AKTUALITY

10.8.2023

VRH D ODKLÁDÁME BOHUŽEL AŽ NA JARO. KRYTÍ BY MĚLO PROBĚHNOUT V BŘEZNU 2024. 


17.7.2023

Plánujeme vrh D. Otcem štěňátek by se měl stát krásný pes s velmi milou povahou Ashley's Djowie van de Aykahoeve (alias Dré), žijící v Belgii. Maminka bude naše Caminka. Bude to Caminky poslední vrh. 

Krytí by mělo proběhnout začátkem září, takže štěňátka by se narodila cca v listopadu.

Zájemci o štěňátko nás mohou kontaktovat mailem a napsat něco o sobě. 


27.1.2022 - Další rezervace na štěňátka již bohužel nepřijímáme. Přejeme Vám hodně sil, trpělivosti a štěstí při hledání Vašeho psího parťáka! To čekání za to rozhodně stojí. 

26.01.2022
Aktualizovala jsem seznam zájemců a zjistila, že z původního seznamu už téměř všichni svého psího parťáka sehnali dříve v jiné CHS nebo se u nich změnila situace a pejska nakonec neplánují. 
Otevíráme tedy znovu možnost zapsat se do seznamu zájemců o štěňátko.
Pokud byste měli zájem o štěně z tohoto vrhu, napište mi prosím na email - lenkakoziskova@katevoservis.cz něco o sobě, s kým by pejsek/fena žil, jaké máte zkušenosti se psy, za jakým účelem si pejska pořizujete a zda preferujete pejska či fenku. 

17.12.2021
Březost potvrzena. Koncem února očekáváme štěňátka od naší Medynky. 

Matka: Dalida Comedy Be-enki (viz info v sekci Naše feny)
Otec: Alfie von Czech Meran (viz info na stránkách www.kooikerhondje.info - odkaz:  https://www.kooikerhondje.info/2013-alfie</div> )


21.12.2021
Zatím další rezervace nepřijímáme. Pozítří bychom měli krýt, tak uvidíme, jak to dopadne.

3.11.2021

PLÁNUJEME DALŠÍ ŠTĚŇÁTKA!

V prosinci 2021 bychom chtěli nakrýt naší Medynku. 
Jelikož loňské snahy o nakrytí nebyly úspěšné, ani letos jsme nehledali partnera v zahraničí, ale ještě jednou vyzkoušíme Alfieho Von Czech Meran, protože je to kvalitní krycí pes, který se nenechá jentak odradit a na pomoc si vezmeme psí dulu :-) Renatu Mandovou. 

Medynka je povahově ta nejúžasnější fenečka, co jsem kdy poznala a moc ráda bych si od ní jednou nechala štěňátko, tak moc doufám, že se krytí podaří. 

Pokud máte o štěňátko z tohoto spojení zájem, napište nám na email pár řádků o sobě, o svých zkušenostech se psy, co plánujete s pejskem dělat a zda preferujete fenku či pejska. (email: lenkakoziskova@katevoservis.cz nebo zde přes kontaktní formulář)

Rádi Vás samozřejmě uvítáme na nezávazné návštěvě. 5.11.2020 Březost potvrzena !!! 


Dne 6.8.2020

Z DŮVODU PŘÍLIŠ DLOUHÉHO ČEKATELSKÉHO SEZNAMU DALŠÍ REZERVACE NA ŠTĚŇÁTKA Z ŘÍJNOVÉHO SPOJENÍ NEPŘIJÍMÁME.  MRZÍ NÁS TO A PŘEJEME PŘÍPADNÝM ZÁJEMCŮM, ABY ŠTĚŇÁTKO SEHNALI BRZY NĚKDE JINDE. KOOIKŘI ZA TO SHÁNĚNÍ A ČEKÁNÍ STOJÍ. 

DALŠÍ VRH PLÁNUJEME NA LÉTO 2021, ALE NA TENTO VRH JEŠTĚ ZÁZNAMY NEPŘIJÍMÁME. DÁME VČAS VĚDĚT, AŽ TO BUDE AKTUÁLNÍ. 


Dne 15.5.2020

Pro zájemce o štěňátko z naší chovatelské stanice: 

V říjnu 2020 plánujeme krytí naší Medynky. Štěňátka bychom tedy mohli mít k odběru koncem února 2021. Do té doby ještě zbývá mnoho času a nemůžeme zaručit, že štěňátka opravdu budou. Pokud i tak máte zájem o rezervaci a nevadí Vám tak dlouhé čekání, můžete nám napsat email s pár řádky o sobě, o tom, co plánujete s pejskem dělat, kdo by se o něj staral a zda máte zájem spíše o fenku nebo psa. 

Medyna je povahově naprosto úžasná fenka. Vůbec nepotřebuje vodítko, k lovu se nikdy nenechala strhnout ani jiným psem (nebo naší druhou fenečkou), je velmi přátelská i k cizím lidem. Pejsek, který by ji měl krýt je dle mých informací podobný. Bližší info zveřejníme až budeme mít doporučení ke krytí. Info zveřejníme zde, na našem fb a na stránkách kooikerhondje.info.